Frese Aftapventil 1/2"

Frese aftapventilen i mat forkromet finish er ideel til både indendørs og udendørs brug. Den sikrer nem montering med sin 1/2" nippeltilslutning, og dens indbyggede kontraventil og plaststyr reducerer risikoen for kalkaflejringer. Perfekt til dem, der ønsker en holdbar og funktionel løsning til deres VVS-behov.

Frese Aftapventil 1/2" koster lige nu 253 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 229 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (29. maj 2026) og 253 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 253 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Frese 1/2" aftapventil med nippel, kontra og slangeforskruning, til nøgle, forkromet
253 kr
+ 39 kr fragt
Total: 292 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Frese aftapventil med slangeforskruning til løs nøgle 1/2"
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Frese Matforkromet aftapningsventil til ngle m. slangeforskruning og kontraventil, 1/2" nippel tilslutning
271 kr
+ 39 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Frese Aftapventil Matfork. 1/2 Med slangeforskruning. Til løs Nøgle
281 kr
+ 78 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Frese aftapventil med 1/2" og slangekobling til nøgle
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1/2" Aftapventil Nippel Til Løs Nøgle
302 kr
+ 64 kr fragt
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Frese aftapventil til nøgle 1/2" Nippel/Nippel m/kontraventil
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Frese Aftapventil Matfork. 1/2 Med slangeforskruning. Til løs Nøgle
483 kr
+ 79 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Hjem og have