Fractal Pop Silent ATX

Bedste pris
Faldet 8.2%
527kr
1.139 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Fractal Pop Silent ATX midi-tower kabinettet er ideelt til dem, der søger en stille og effektiv løsning til deres computeropbygning. Det er designet til at minimere støj uden at gå på kompromis med ydeevne, hvilket gør det perfekt til både kontor- og hjemmebrug. Med sit elegante sorte design passer det perfekt ind i enhver indretning.

Fractal Pop Silent ATX koster lige nu 527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 574 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (16. juli 2026) og 574 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Pop Silent Tower ATX Sort
527 kr
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Pop Silent Black Solid Kabinet
653 kr
+ 39 kr fragt
Total: 692 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design Pop Silent Sort Solid
702 kr
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Pop Silent Tower ATX Sort
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Fractal Pop Silent ATX midi-tower kabinet sort
1.139 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.2%

Specifikationer

Mærke: Chaos
Kategori: Computerkomponenter