Fractal Design Scape

4.4 (179 anmeldelser)

Fractal Design Scape er et headset i fuld størrelse, der kan bruges både trådløst via Bluetooth 5.3 eller 2,4 GHz radiofrekvens samt med kabel. Det lette design gør det behageligt til længere tids brug. Headsettet har magnetisk docking på ladestanderen, der vækker og oplader det, samt understøtter USB-C og induktiv opladning. En aftagelig mikrofonbom medfølger, og headsettet har ultralav latenstid og specialindstillede drivere for jævn lydoplevelse.

Fractal Design Scape koster lige nu 1.173 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.124 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.124 kr (09. maj 2026) og 1.173 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.173 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Scape Trådløs Kablet Høretelefoner Grå
1.173 kr
Total: 1.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Scape Light
1.216 kr
+ fri fragt
Total: 1.216 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design Scape trådløst gamingheadset
1.231 kr
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Scape Stereo Grå
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Scape Trådløs Kablet Høretelefoner Grå
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal Design