Fractal Design Scape

4.4 (179 anmeldelser)

Fractal Design Scape er et fuld størrelse gamingheadset, der tilbyder både trådløs og kablet tilslutning via Bluetooth, 2,4 GHz radiofrekvens og USB-C. Headsettet har specialindstillede drivere, ultralav latency 24-bit/96 kHz trådløs lyd og understøtter Bluetooth 5.3, hvilket gør det nemt at skifte mellem enheder. Magnetdocking på ladestanderen vækker og oplader headsettet, og den aftagelige mikrofonbom giver fleksibilitet til både spil og samtale.

Fractal Design Scape koster lige nu 1.103 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (27. maj 2026) og 1.124 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.103 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Scape Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
1.103 kr
Total: 1.103 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Scape Dark
1.155 kr
+ fri fragt
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design Scape trådløst gamingheadset
1.231 kr
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Scape Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Scape Mono Sort
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal Design