Fractal Design Pop 2 Air TG

4.8 (8 anmeldelser)

Fractal Design Pop 2 Air TG er et miditower kabinet til ATX, mATX og Mini-ITX bundkort. Kabinettet leveres uden strømforsyning og understøtter ATX strømforsyninger op til 180 mm. Fronten har 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 Type C og lydtilslutninger. Der er plads til 2 x 2.5" eller 1 x 3.5" drev samt mulighed for vandkøling. Inkluderer 3x Aspect 12X blæsere og leveres i sort med tonet sidepanel.

Fractal Design Pop 2 Air TG koster lige nu 608 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 529 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (24. juni 2026) og 689 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 608 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design Pop 2 Air TG mid tower
608 kr
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Pop 2 Air Black TG Kabinet Miditower
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning
714 kr
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Pop 2 Air Tg Tint
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal Design