Fractal Design North XL

4.8 (404 anmeldelser)

Fractal Design North XL kabinet tilbyder en elegant kombination af moderne design og optimal ventilation. Med understøttelse for op til Extended ATX bundkort og GPU'er på op til 413 mm, er det ideelt til krævende builds. Det klare glaspanel giver et flot kig til dine komponenter, mens den hvide finish tilføjer et stilrent udtryk.

Fractal Design North XL koster lige nu 1.111 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.053 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.053 kr (16. april 2026) og 1.241 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.111 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Glass Hvid
1.111 kr
Total: 1.111 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design North XL TG Clear Mid Tower
1.190 kr
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North XL kridhvid TG klar
1.322 kr
Total: 1.322 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North XL TG Chalk White Kabinet
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Glass Hvid
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Glas Midi Tower Hvid
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Glas Midi Tower Hvid
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Fractal Design
Kategori: Computerkomponenter