Fractal Design North XL

4.8 (404 anmeldelser)

Fractal Design North XL tilbyder en elegant kombination af æstetik og funktionalitet. Med dette udvidede ATX kabinet får du et rummeligt interiør, der understøtter forskellige bundkortstørrelser og giver optimal luftgennemstrømning via mesh-fronten. Det moderne design passer perfekt ind i ethvert gaming-setup og giver nem adgang til tilslutninger i frontpanelet.

Fractal Design North XL koster lige nu 1.267 kr. En stigning på 23,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.029 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.029 kr (24. juni 2026) og 1.289 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.267 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Hvid
1.267 kr
Total: 1.267 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design North XL Mid Tower
1.276 kr
Total: 1.276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North XL Mesh Chalk White Kabinet
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North XL kridhvid
1.675 kr
Total: 1.675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Hvid
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Hvid
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Hvid
1.939 kr
+ fri fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Fractal North ATX midi-tower kabinet hvid
2.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 23.1%

Specifikationer

Mærke: Chaos
Kategori: Computerkomponenter