Fractal Design North XL

4.8 (404 anmeldelser)
Fractal Design North XL
Bedste pris
Faldet 18.9%
1.079kr
2.159 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fractal Design North XL er et stilfuldt og funktionelt PC kabinet, der understøtter udvidet ATX bundkort. Med en elegant sort mesh-front og en rummelig inderside er det perfekt til enhver gamingopsætning, der kræver maksimal luftgennemstrømning og plads til større komponenter. Det tilbyder flere USB-tilslutninger, hvilket gør det praktisk til moderne opsætninger.

Fractal Design North XL koster lige nu 1.079 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (18. juli 2026) og 1.369 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.079 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North XL Mesh Charcoal Black Kabinet
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design North XL Mid Tower
1.330 kr
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Sort
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North XL kulsort
1.682 kr
Total: 1.682 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Charcoal, Sort
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Charcoal, Sort
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC kabinet ATX midi tower Fractal FD-C-NOR1X-01
2.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Sort
2.159 kr
+ fri fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 18.9%

Specifikationer

Mærke: Chaos
Kategori: Computerkomponenter