Fractal Design North

4.8 (827 anmeldelser)

Fractal Design North kabinet i elegant miditower-design kombinerer funktionalitet og stil. Med hærdet glas sidepaneler, USB-tilslutninger og smarte kabelstyringsmuligheder er det ideelt til brugere, der ønsker både ydeevne og æstetik.

Fractal Design North koster lige nu 1.048 kr. En stigning på 22,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 859 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 859 kr (12. maj 2026) og 1.048 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.048 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal North Chalk White TG Clear Tint Mid Tower
1.048 kr
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North TG Chalk White Kabinet
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North kridhvid TG klar farvetone
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Glass Midi Tower Hvid
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Glass Midi Tower Hvid
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter
farve: Black, White
funktioner: Til gaming
kabinettype: Stationær computer
type: Kabinet