Fractal Design North

4.8 (827 anmeldelser)

Fractal Design North Mesh Mid Tower-kabinet byder på et stilrent design med hvid finish og mesh-stålfront. Kabinettet understøtter flere bundkortstørrelser og tilbyder optimal luftstrøm med indbyggede anti-støvfiltre. Perfekt til gamere og PC-entusiaster, der ønsker både æstetik og funktionalitet.

Fractal Design North koster lige nu 1.109 kr. En stigning på 26,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (24. juni 2026) og 1.109 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.109 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal North Chalk White Mesh Mid Tower
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North Mesh Chalk White Kabinet
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North kridhvid
1.250 kr
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Mesh Midi Tower Hvid
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Mesh Midi Tower Hvid
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter
farve: Black, White
funktioner: Til gaming
kabinettype: Stationær computer
type: Kabinet