Fractal Design North

4.8 (820 anmeldelser)

Fractal Design North er et elegant mid tower kabinet, der kombinerer stil og funktionalitet. Med et hærdet glas sidepanel og robust stålkonstruktion understøtter det ATX, micro ATX og Mini-ITX bundkort. Perfekt til dem, der ønsker en sofistikeret opsætning med fleksible køle- og tilslutningsmuligheder.

Fractal Design North koster lige nu 999 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (17. april 2026) og 1.120 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal North Charcoal Black TG Mid Tower
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North Tower ATX Sort
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North kulsort TG lys farvetone
1.113 kr
Total: 1.113 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North TG Charcoal Black Kabinet
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Glass Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Glass Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC kabinet ATX semitårn Fractal North sort
1.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North Black
2.159 kr
+ fri fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.5%

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter
farve: Black, White
funktioner: Til gaming
kabinettype: Stationær computer
type: Kabinet