Fractal Design North

4.8 (827 anmeldelser)
Fractal Design North
Bedste pris
Faldet 21.6%
829kr
1.589 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Fractal Design North er et stilfuldt mid tower kabinet, der kombinerer elegance med funktionalitet. Det har en robust stål- og mesh-konstruktion, der sikrer optimal luftstrøm og beskytter mod støv. Med understøttelse af ATX, mATX og Mini-ITX bundkort giver det fleksible monteringsmuligheder, mens den indbyggede kabelstyring holder installationen ryddelig.

Fractal Design North koster lige nu 829 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.080 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 829 kr (18. juli 2026) og 1.080 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design North Mesh Charcoal Black Kabinet
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design North Tower ATX Sort
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design North kulsort
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal North Charcoal Black Mesh Mid Tower
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Mesh Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design North Mesh Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design North Tower ATX Sort
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 21.6%

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter
farve: Black, White
funktioner: Til gaming
kabinettype: Stationær computer
type: Kabinet