Fractal Design Focus 2

Fractal Design Focus 2 kombinerer stil og funktionalitet i et sort ATX-chassis velegnet til både entusiaster og professionelle. Med sin rummelige indretning, RGB-belysning og avancerede kølingsmuligheder sikrer det optimal ydeevne. Frontpanel med USB 3.0 og lydtilslutninger giver nem adgang til tilslutning af eksterne enheder.

Fractal Design Focus 2 koster lige nu 542 kr. En stigning på 35,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 401 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 401 kr (11. juni 2026) og 561 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 542 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Focus 2 RGB Tower ATX Sort
542 kr
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design Focus 2 Sort Solid
572 kr
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Focus 2 Black Solid Kabinet
620 kr
+ 39 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Fractal Focus 2 ATX miditower kabinet sort med hærdet glas
869 kr
+ 69 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Focus 2 RGB Tower ATX Sort
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter