Fractal Design Focus 2

4.6 (83 anmeldelser)
Fractal Design Focus 2
Bedste pris
Stabil pris
542kr
999 krSPAR 46%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Fractal Design Focus 2 er et elegant ATX miditower kabinet med RGB-belysning og hærdet glas sidepanel. Det giver nem adgang til dine komponenter og understøtter op til 250mm lange ATX strømforsyninger. Med 2 x USB 3.0 porte og lydtilslutninger er dette kabinet ideelt til både gaming og professionelle setups.

Fractal Design Focus 2 koster lige nu 542 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 542 kr (13. april 2026) og 542 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 542 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Focus 2 Tower ATX Sort
542 kr
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design Focus 2 Sort TG Clear Tint
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Focus 2 Black TG Clear Tint Kabinet
662 kr
+ 39 kr fragt
Total: 701 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC kabinet ATX semitårn Fractal Focus 2 Sort
959 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Focus 2 Tower ATX Sort
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal
Kategori: Computerkomponenter
farve: Black, White
kabinettype: Stationær computer
type: Kabinet