Fractal Design Epoch TG

Bedste pris
Stabil pris
638kr
1.389 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Fractal Design Epoch TG er et miditower kabinet med meshfront og tre Momentum-blæsere, der sikrer ensartet luftgennemstrømning og lave temperaturer. Sidepanelet i hærdet glas giver et flot indblik til komponenterne og gør inspektion nemmere. Kabinettet har 30 mm kabelplads med kabelremme for et ryddeligt byggeri samt frontpanel med USB-C, to USB-A-porte og kombineret lydstik. Understøtter GPU'er op til 372 mm og ATX-, mATX- og Mini-ITX-bundkort.

Fractal Design Epoch TG koster lige nu 638 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 758 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 638 kr (24. juli 2026) og 758 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 638 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Epoch Black TG Kabinet Miditower
638 kr
+ 39 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design Epoch TG Mid Tower
703 kr
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Epoch Tg Light Tint Midi Tower Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Epoch Tower ATX Ingen strømforsyning Sort
1.389 kr
+ fri fragt
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal Design