Fractal Design Epoch

Bedste pris
Stabil pris
499kr
1.199 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Fractal Design Epoch er et rummeligt ATX miditower kabinet med solidt sidepanel og plads til E-ATX bundkort samt grafikkort op til 425 mm. Kabinettet har meshfront og stålpaneler for god luftgennemstrømning og holdbarhed. Det understøtter 360/280 mm radiatorer til vandkøling og har frontpanel med USB Type-A, USB Type-C og lydtilslutninger. Leveres uden strømforsyning.

Fractal Design Epoch koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 610 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (16. juli 2026) og 610 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Epoch Solid Tower ATX Ingen strømforsyning Sort
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Fractal Design Epoch Mid Tower
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Epoch Black Solid Kabinet Miditower
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Epoch Xl Solid Tårn Sort
1.074 kr
Total: 1.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Epoch Solid Tower ATX Ingen strømforsyning Sort
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fractal Design