Fractal Design Define 7 Compact

Bedste pris
Faldet 6.6%
819kr
1.459 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Fractal Design Define 7 Compact er et stilrent og funktionelt ATX tower kabinet perfekt til dem, der ønsker en elegant opbevaringsløsning til deres PC-komponenter. Kabinettet understøtter ATX strømforsyninger og tilbyder praktiske USB og lydtilslutninger på frontpanelet. Med fokus på både æstetik og funktionalitet er Define 7 Compact det perfekte valg til enhver PC-bygger.

Fractal Design Define 7 Compact koster lige nu 819 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 877 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (16. juli 2026) og 877 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Define 7 Compact Tower ATX Sort
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Define 7 Compact Black Solid Kabinet
877 kr
+ 39 kr fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design Define 7 Compact Midi Tower Svart
1.132 kr
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Define 7 Compact Midi Tower
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
PC kabinet ATX Fractal Define 7 Compact Sort
1.459 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.6%

Specifikationer

Mærke: Fractal Design
Kategori: Computerkomponenter