Fractal Design Define 7

Fractal Design Define 7 er et elegant og funktionelt udvidet ATX tower kabinet i sort. Med USB og lydtilslutning på fronten tilbyder det nem adgang og fleksibilitet for alle dine komponenter. Dens stilrene design passer ind i enhver opsætning, mens den robuste konstruktion sikrer holdbarhed og stabilitet.

Fractal Design Define 7 koster lige nu 1.261 kr. En stigning på 14,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (12. maj 2026) og 1.274 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.261 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fractal Design Define 7 Tower Udvidet ATX Sort
1.261 kr
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fractal Design Define 7 Black Solid Kabinet
1.295 kr
+ fri fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Define 7 Solid Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fractal Design Define 7 Solid Midi Tower Sort
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fractal Design Define 7 Sort Solid
1.450 kr
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fractal Design Define 7 Midi Tower Black
2.469 kr
+ fri fragt
Total: 2.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Fractal Design
Kategori: Computerkomponenter