FM Mattsson Udendørshane 600 mm

4.0 (1 anmeldelse)

FM Mattsson udendørshane er en pålidelig løsning til frostsikring af udendørs vandtilførsel. Den er designet til vægtykkelser op til 600 mm og er udstyret med en selvdrænende funktion samt typegodkendt kontraventil for at forhindre frostsprængninger. Det rustfri stål og det praktiske greb sikrer langvarig holdbarhed og nem anvendelse, perfekt til både have og gårdmiljøer.

FM Mattsson Udendørshane 600 mm koster lige nu 532 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 501 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 501 kr (05. juni 2026) og 539 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 532 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
FM Mattsson gårdposteventil m/greb 600mm
532 kr
+ 39 kr fragt
Total: 571 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
FM Mattsson udendørshane, maks 60 cm væg, rustfrit stål
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
FM Mattsson udendørshane, maks 60 cm væg, rustfrit stål
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
FM Mattsson frostsikker udendørshane m. greb 600mm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
FM Mattsson udendrshane med greb, 600 mm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fmm Udendørshane Med Greb 600 Mm
616 kr
+ 64 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FM Mattsson Posteventil med greb 600 mm selvdrænende
622 kr
+ 78 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
FM Mattsson udendørshane, maks 60 cm væg, rustfrit stål
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
FM Mattsson Posteventil med greb 600 mm selvdrænende
965 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Fmm - Mora
Kategori: Vandhanegreb
funktioner: Vægmonteret