Flowconcept Automatisk Slangeopruller

Bedste pris
Stabil pris
1.007kr
2.993 krSPAR 66%
hos Induclean
På lagerFri fragtLaveste

Flowconcepts automatiske slangeopruller gør arbejdet lettere i værksteder og garager. Den robuste polypropylene-konstruktion og fleksible 15 m PUR-slange sikrer en langvarig og effektiv løsning til lufttilførsel. Oprulleren kan monteres på væg eller loft og låser slangen ved den ønskede længde for optimal organisation.

Flowconcept Automatisk Slangeopruller koster lige nu 1.007 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.007 kr (20. marts 2026) og 1.007 kr (20. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.007 kr hos Induclean.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Induclean favicon
Induclean
Aut. slangeopruller 20 bar
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage arbejdsdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Aut.slangeoprul.PUR.20 bar 3/8"×15m
1.498 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Flowconcept 3/8" 15 m automatisk slangeopruller 20 bar
1.623 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Flowconcept automatisk slangeopruller 3/8x15 m, 20 bar
2.935 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.964 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Flowconcept automatisk slangeopruller til væg 3/8x15 m, til luft, plast 3/8 PUR slange 20bar, ind-/udg. 3/8 u.g.
2.993 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.072 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Flowconcept
Kategori: Trykluftsslanger