Flowconcept Automatisk Slangeopruller 1/2" 40 m

Bedste pris
Stabil pris
900kr
2.796 krSPAR 68%
hos Induclean
På lagerFri fragtLaveste

Flowconcepts automatiske slangeopruller byder på en 40 meter 1/2" hybrid vandslange, perfekt til haver, værksteder og industri. Det robuste, grå kabinet af slagfast polypropylen beskytter slangen, mens den smarte 'Soft Block' mekanisme sikrer en jævn og sikker rulning.

Flowconcept Automatisk Slangeopruller 1/2" 40 m koster lige nu 900 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 900 kr (25. marts 2026) og 900 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 900 kr hos Induclean.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Induclean favicon
Induclean
Aut. slangeopruller grå plast, 8 bar
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage arbejdsdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Automatisk Slangeopruller 40 m
1.109 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Flowconcept Automatisk Slangeopruller 1/2" 40 mtr. Vandslange
1.122 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.177 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Aut. slangeopruller t/vand 1/2"×40m m/spulepistol
1.336 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.385 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Flowconcept automatisk slangeopruller 1/2 til vand i plastboks med 40+2mtr. slange. 8 bar inkl. pistol m.m.
2.602 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.631 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Flowconcept automatisk slangeopruller, 1/2", 40+2 meter slange, 8 bar, inkl. pistol
2.718 kr
+ 45 kr fragt
Total: 2.763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Flowconcept automatisk slangeopruller til væg 1/2 til vand, 1/2 slange med pistol & koblinger, 8bar, t/vand
2.796 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.875 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Flowconcept
Kategori: Haveslanger