Flair kabeltromle selvoprullende 3x1,5 mm² 10 meter

Bedste pris
Stabil pris
746kr
1.249 krSPAR 40%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Flair kabeltromle selvoprullende 3x1,5 mm² 10 meter er en automatisk kabelopruller i slagfast sort plast. Den leveres med 10 meter H05VV-F 3 x 1,5 mm² kabel og slagfaste danske stik. Kabeltromlen har automatisk stop og et 180° svingbart væg- eller loftbeslag, hvilket gør den nem at montere og anvende i værksted eller garage. Klarer belastning op til 2.000 W udrullet og 800 W oprullet.

Flair kabeltromle selvoprullende 3x1,5 mm² 10 meter koster lige nu 746 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 746 kr (09. maj 2026) og 746 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 746 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flair kabelopruller DK stik 10 mtr 3×1,5mm² 230V
746 kr
+ 49 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Flair automatisk kabelopruller 230V 10 M
836 kr
+ 55 kr fragt
Total: 891 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Flair kabeltromle, selvoprullende, 3 x 1,5 mm², 10 meter, sort
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Flair kabeltromle, selvoprullende, 3 x 1,5 mm², 10 meter, sort
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Selvoprullende kabeltromle 3x1,5mm² 10meter
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Flair kabeltromle selvoprullende, 3x1,5 mm², 10 meter
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Flair kabeltromle, selvoprullende, 3x1,5 mm², 10meter
1.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Flair