Flair 11/6OF Kompressor

Bedste pris
Stabil pris
1.623kr
3.222 krSPAR 50%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Flair 11/6OF er en kompakt, oliefri og bærbar kompressor designet til mindre opgaver som dækoppumpning og brug med stift- eller klammepistol. Med en 1,0 HK motor, 6 liters tank og en støjsvag drift på 59 dB(A) er den ideel til indendørs anvendelse. Kompressoren har en slagvolumen på 105 l/min, hvilket sikrer effektivitet og pålidelighed til daglig brug.

Flair 11/6OF Kompressor koster lige nu 1.623 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.623 kr (25. marts 2026) og 1.623 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.623 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Flair kompressor 11/60F
1.623 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kompressor Flair 11/6OF, brbar, 230 V, 1,0 HK, 6 l tank, 8 bar, 105 l/min, 59 dB
1.626 kr
+ 45 kr fragt
Total: 1.671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Flair 11/6OF kompressor 1,0HK 70 ltr/min 230V
1.663 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.712 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Flair 11/6of kompressor, 230v. 1,0 hk, lydsvag
1.727 kr
+ fri fragt
Total: 1.727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Flair 11/6OF kompressor 1,0hk 230V, lydsvag, 105L/min, 6L tank, 8 bar, oliefri
2.386 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.465 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Flair 11/6OF kompressor 1,0hk 230V, lydsvag, 105L/min, 6L tank, 8 bar, oliefri
3.222 kr
+ 29 kr fragt
Total: 3.251 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Flair
Kategori: Kompressorer