Fl75 Coast

Coast Fl75 er en alsidig pandelampe ideel til udendørs aktiviteter. Den tilbyder justerbar lysstyrke, så du kan tilpasse lyset efter behov. Perfekt til camping, løb eller vandreture, hvor pålidelig belysning er essentiel.

Fl75 Coast koster lige nu 289 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 283 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 283 kr (13. maj 2026) og 289 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Coast FL75 pandelampe, 405lumen
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Coast FL75 pandelampe, 405lumen
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Coast FL75 pandelampe 405Lumen
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Coast F75 pandelampe, 405 lumen
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Coast FL75 pandelampe, 405 lumen
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Anyparts favicon
Anyparts
Coast pandelygte FL75 IP54 700 lumen incl. 3xAAA batterier 1171113
529 kr
+ 59 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 Dage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Fl75 Coast
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
COAST FL75
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
Fl75 Coast
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Fl75 Coast
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Fl75 Coast
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
Fl75 Coast
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: COAST
Kategori: Fotoalbum