Fjällräven Vidda Pro Trousers

Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
1.699 krSPAR 24%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Vidda Pro Trousers er robuste herrebukser, lavet i vandafvisende G-1000 Eco materiale. De er ideelle til vandreture og fritidsbrug med forstærkede knæ og bagdel for ekstra holdbarhed. Med seks praktiske lommer er der rigelig plads til både kort og værktøj.

Fjällräven Vidda Pro Trousers koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (02. marts 2026) og 1.299 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-dark olive black-50-regular Bukser
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Vidda Pro Trousers Mens, Dark Olive / Black
1.360 kr
+ fri fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Fjällräven Vidda Pro Buks Regular Dark Olive Black
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Vidda Pro Reg Herre Dark Olive 50
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser