Fjällräven Vidda Pro Herre Deep Forest

Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
1.695 krSPAR 23%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Vidda Pro bukser til mænd er fremstillet i slidstærkt G-1000 materiale. De er vind- og vandafvisende med forstærkede knæ og bagdel for øget holdbarhed. Seks praktiske lommer giver mulighed for opbevaring af kort og værktøj, og benene kan justeres, så de passer perfekt over støvler.

Fjällräven Vidda Pro Herre Deep Forest koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (01. marts 2026) og 1.299 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-deep forest-50-regular Bukser
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Vidda Pro Buks M Ny Model
1.359 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.414 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Vidda Pro Trousers Mens, Deep Forest
1.360 kr
+ fri fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Vidda Pro Reg Herre Deep Forest 50
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Vidda pro bukser deep forest 50
1.695 kr
+ fri fragt
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser