Fjällräven Vidda Pro Bukser Regular

Fjällräven Vidda Pro Bukser er ideelle til friluftsliv og vandring. Fremstillet af det slidstærke G-1000-materiale, er de både vind- og vandafvisende. Bukserne har forstærkede knæ og bagdel for ekstra holdbarhed og seks praktiske lommer til opbevaring af kort og værktøj.

Fjällräven Vidda Pro Bukser Regular koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (01. marts 2026) og 1.299 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Vidda Pro Trousers Herre / Mænd-dark olive black-48-regular Bukser
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Vidda Pro Trousers Mens, Dark Olive / Black
1.360 kr
+ fri fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Vidda Pro Reg Herre Dark Olive 48
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Fjällräven Vidda Pro Buks Regular Dark Olive Black
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser