Fjällräven Stina Padded Jacket W

Bedste pris
Stabil pris
2.075kr
2.320 krSPAR 11%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Fjällräven Stina Padded Jacket W er en kort, hoftelængde vinterjakke til kvinder, fremstillet i slidstærkt G-1000-materiale. Jakken er let polstret og velegnet til efterår og milde vintre, men kan også bruges med ekstra lag i koldere vejr. Inspireret af den populære Stina-jakke, kombinerer den et stilrent og tidløst design med høj slidstyrke og komfort.

Fjällräven Stina Padded Jacket W koster lige nu 2.075 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.075 kr (09. maj 2026) og 2.075 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.075 kr hos Specialbutikken.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Stina Padded Jakke W
2.075 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Stina Padded Jacket Kvinder / Damer-dark navy-XL - Vinterjakker
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Stina Padded Jacket Womens, Dark Navy
2.320 kr
+ fri fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven