Fjällräven Stina Padded Jacket W

Bedste pris
Stabil pris
1.899kr
2.299 krSPAR 17%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Stina Padded Jacket W er en kort, hoftelængde damejakke i slidstærkt G-1000® materiale. Jakken er let polstret med syntetisk fyld, hvilket gør den velegnet til efterår og milde vintre. Den er inspireret af den populære Stina-jakke og giver mulighed for ekstra lag i frostvejr, så du kan tilpasse varmen efter behov.

Fjällräven Stina Padded Jacket W koster lige nu 1.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (09. maj 2026) og 1.899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Almas Park & Fritid.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Stina Padded Jacket W Fossil XL
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Stina Padded Jakke W
2.075 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Stina Padded Jacket Kvinder / Damer-fossil-XL - Vinterjakker
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven