Fjällräven Skogsö Padded Jakke

4.7 (801 anmeldelser)
Fjällräven Skogsö Padded Jakke
Bedste pris
Stabil pris
2.399kr
3.300 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Skogsö Padded Jakke er en let foret herrejakke, ideel til vinterbrug. Lavet af slidstærkt G-1000 Lite og foret med G-Loft Supreme, tilbyder den både varme og komfort. Med sin faste hætte og praktiske lommer er jakken både funktionel og stilfuld til udendørs aktiviteter.

Fjällräven Skogsö Padded Jakke koster lige nu 2.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (01. marts 2026) og 2.399 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Herre / Mænd-deep forest-2XL Jakker
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Skogsö Padded Jakke Herre
2.495 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.550 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Skogsö Padded Jakke M Deep Forrest XXL
2.639 kr
+ fri fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Mens, Deep Forest
3.300 kr
+ fri fragt
Total: 3.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Frakker og jakker