Fjällräven Skogsö Padded Jakke

4.7 (801 anmeldelser)
Fjällräven Skogsö Padded Jakke
Bedste pris
Stabil pris
2.399kr
3.299 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Skogsö Padded jakke er en let og slidstærk vinterjakke til herrer. Designet i G-1000 Lite og foret med G-Loft Supreme, tilbyder den optimal varme og komfort. Vind- og vandafvisende, samt udstyret med en fast hætte og flere praktiske lommer, er den ideel til kolde vejrforhold.

Fjällräven Skogsö Padded Jakke koster lige nu 2.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (01. marts 2026) og 2.399 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Herre / Mænd-black-L Jakker
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Skogsö Padded Jakke Herre
2.495 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.550 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Skogsö Padded Jacket Mens, Black
2.640 kr
+ fri fragt
Total: 2.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Skogsö Padded Jakke M Black L
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Frakker og jakker