Fjällräven Övik Travel Shirt SS

4.5 (135 anmeldelser)
Fjällräven Övik Travel Shirt SS
Bedste pris
Stabil pris
580kr
749 krSPAR 23%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Övik Travel Shirt SS er en let og ventilerende kortærmet herreskjorte, ideel til sommer, rejser og udendørsaktiviteter. Skjorten vejer kun ca. 200 gram og er lavet i en blød og åndbar blanding af 55% hamp og 45% polyester. Den er nem at vedligeholde og giver god komfort på varme dage.

Fjällräven Övik Travel Shirt SS koster lige nu 580 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 584 kr. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (25. maj 2026) og 584 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Övik Travel Shirt Herre / Mænd-sand stone-M Skjorter
580 kr
+ fri fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Övik Travel Shirt SS M
584 kr
+ 55 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Övik Travel Shirt S/S Mens, Sand Stone
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Fjällräven Övik Travel Skjorte SS Sand Stone
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven