Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.099 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman er tekniske vandreshorts til kvinder, fremstillet i en kombination af stretch og G-1000 materiale. Shortsene er designet med Curved Fit, hvilket betyder ekstra vidde over hofter og lår samt en mere fremhævet talje. Dette giver god bevægelsesfrihed og slidstyrke, ideelt til vandreture og udendørsaktiviteter, hvor komfort og funktionalitet er i fokus.

Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (09. maj 2026) og 799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-black-42 - Shorts
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nikka Shorts Curved Damer
857 kr
+ 55 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Nikka Shorts Curved Womens, Black
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Nikka Shorts Curved W Black 42
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven