Fjällräven Nikka Shorts Curved W Black

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.099 krSPAR 27%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Nikka Shorts Curved er designet til kvinder med en perfekt pasform. Kombinationen af G-1000 og stretchmateriale giver fremragende bevægelsesfrihed og slidstyrke. Med praktiske lommer og et bæredygtigt design er de ideelle til både vandring og hverdag.

Fjällräven Nikka Shorts Curved W Black koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (01. marts 2026) og 799 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Nikka Shorts Curved Woman-black-36 Shorts
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nikka Shorts Curved Damer
857 kr
+ 55 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Nikka Curved Dame Shorts Black 36
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Nikka Shorts Curved Womens, Black
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Nikka Shorts Curved W Black 36
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Shorts