Fjällräven Nikka Curved W Black 44

Bedste pris
Stabil pris
1.198kr
1.699 krSPAR 29%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Fjällräven Nikka Curved bukser er designet til den aktive kvinde, der ønsker funktionalitet og komfort. Kombinationen af stretch og G-1000 stof sikrer bevægelsesfrihed og holdbarhed, mens den buede pasform tilpasser sig naturligt til kvindens former. Ideel til både trekking og fritidsbrug.

Fjällräven Nikka Curved W Black 44 koster lige nu 1.198 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.198 kr (01. marts 2026) og 1.198 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.198 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Nikka Curved Bukser W
1.198 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Nikka Trousers Curved W-black-44 Bukser
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Nikka Curved Dame Black 44
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Nikka Trousers Curved Womens, Black
1.360 kr
+ fri fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Nikka bukser Curved W Sort 44
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser