Fjällräven Keb Trousers M Short

Bedste pris
Stabil pris
1.495kr
1.600 krSPAR 7%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Trousers M Short er avancerede herrebukser til trekking og friluftsliv. Bukserne er en opdateret udgave af de prisbelønnede trekkingbukser, fremstillet i slidstærke materialer med strækpaneler for øget komfort og bevægelsesfrihed. De er lavet uden PFC og egner sig til alt fra gåture i skoven til krævende vandreture og jagt. Den forbedrede udgave har fokus på ydeevne og bæredygtighed.

Fjällräven Keb Trousers M Short koster lige nu 1.495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.495 kr (09. maj 2026) og 1.495 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.495 kr hos Almas Park & Fritid.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Keb Trousers M SHORT Black 60
1.495 kr
+ fri fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-black-60-short - Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Keb Buks M Ny Model
1.599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Trousers Mens, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven