Fjällräven Keb Trousers M Regular

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.995 krSPAR 25%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Trousers M Regular er robuste trekkingbukser til mænd, designet med G-1000 Eco og strækpaneler for optimal komfort og bevægelsesfrihed. Bukserne er velegnede til krævende friluftsliv, fra gåture i skoven til seriøs vandring og jagt. Den opdaterede model byder på forbedret ydeevne og bæredygtighed, uden brug af PFC.

Fjällräven Keb Trousers M Regular koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.600 kr. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (22. maj 2026) og 1.600 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-black-50-regular Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Keb Buks M Ny Model
1.599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Trousers Mens, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällraven Keb Trousers M Regular Black - 52
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven