Fjällräven Keb Trousers M

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.995 krSPAR 25%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Trousers M er en opdateret udgave af de prisbelønnede trekkingbukser til mænd. Bukserne er fremstillet i strækstof og G-1000 og er designet uden PFC. De byder på forbedret ydeevne, komfort og slidstyrke, hvilket gør dem velegnede til trekking og andre udendørsaktiviteter, hvor bevægelsesfrihed og holdbarhed er vigtig.

Fjällräven Keb Trousers M koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (09. maj 2026) og 1.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-dark olive / dark grey-50-regular - Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Keb Buks M Ny Model
1.599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Trousers Mens, Dark Olive / Dark Grey
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Keb Trousers M Dark Olive Dark Grey 50
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven