Fjällräven Keb Trousers M

Bedste pris
Stabil pris
1.495kr
1.600 krSPAR 7%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Trousers M er avancerede trekkingbukser til mænd, designet til friluftsliv og vandring. Bukserne er fremstillet i slidstærke materialer med strækpaneler, hvilket giver høj komfort og bevægelsesfrihed. Den opdaterede model er lavet uden PFC og kombinerer strækstof med G-1000 for øget holdbarhed. Velegnet til både gåture i skoven og krævende udendørsaktiviteter.

Fjällräven Keb Trousers M koster lige nu 1.495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.495 kr (09. maj 2026) og 1.495 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.495 kr hos Almas Park & Fritid.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Keb Trousers M SHORT Black 56
1.495 kr
+ fri fragt
Total: 1.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-black-56-short - Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Keb Buks M Ny Model
1.599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Trousers Mens, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven