Fjällräven Keb Trousers

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.995 krSPAR 25%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Trousers er skabt til krævende outdoor-oplevelser. Med G-1000 Eco-materiale og strækpaneler får du en perfekt kombination af holdbarhed og bevægelsesfrihed. Bukserne er ideelle til alt fra skovvandring til jagt. Regular fit sikrer komfort, mens de økologiske materialer omslutter kroppen på en bæredygtig måde.

Fjällräven Keb Trousers koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (02. marts 2026) og 1.499 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Keb Trousers Herre / Mænd-black-52-regular Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Keb Trousers Reg 2.0 M Black 52
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Keb Buks M Ny Model
1.599 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Trousers Mens, Black
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällraven Keb Trousers M Regular Black 54
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser