Fjällräven Keb Fleece Hoodie Herre

Bedste pris
Stabil pris
1.360kr
1.599 krSPAR 15%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Keb Fleece Hoodie til herre er en stilren og komfortabel hættetrøje, perfekt til udendørsaktiviteter. Trøjen kombinerer to forskellige fleecematerialer for optimal varme og komfort, og den bløde inderside sikrer en behagelig fornemmelse. Velegnet til vandring, padling og ski-touring.

Fjällräven Keb Fleece Hoodie Herre koster lige nu 1.360 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.360 kr (01. marts 2026) og 1.360 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.360 kr hos Pro Outdoor.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Keb Fleece Hoodie Mens, Black
1.360 kr
+ fri fragt
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Abisko Trail Fleece M Black
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällraven Keb Fleece Hoodie M Black M
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Skjorter og toppe