Fjällräven Kaipak Curved W

Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.479 krSPAR 32%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Kaipak Curved W er alsidige bukser designet til både hverdagsbrug og outdoor-aktiviteter. Med et Curved Fit og artikuleret snit sikrer de komfort og bevægelsesfrihed. Lavet af en hybrid af G-1000 Eco og stretch-materiale, er de perfekte til vandreture og klatring.

Fjällräven Kaipak Curved W koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (01. marts 2026) og 999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Almas Park & Fritid.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Kaipak Curved W Sort 42
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Kaipak Trousers Curved Kvinder / Damer-black-42 Bukser
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Kaipak Trousers Curved Womens, Black
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Kaipak Curved Bukser W Black 42
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Bukser