Fjällräven HC Hydratic Trail Jacket W

4.2 (12 anmeldelser)
Fjällräven HC Hydratic Trail Jacket W
Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
1.869 krSPAR 14%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven HC Hydratic Trail Jacket W er en 2,5-lags regnjakke til kvinder, fremstillet i blødt og PFC-frit materiale. Jakken er både vandtæt og åndbar, hvilket gør den velegnet til både daglig brug og vandreture. Den har ventilationslommer i siderne og er lavet med stretch-stof for øget komfort og bevægelsesfrihed.

Fjällräven HC Hydratic Trail Jacket W koster lige nu 1.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.599 kr (09. maj 2026) og 1.599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Almas Park & Fritid.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven High Coast Hydratic Trail Jakke W S
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven HC Hydratic Trail Jakke W
1.648 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.703 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven HC Hydratic Trail Jacket Kvinder / Damer-black-S - Regntøj, poncho
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven