Fjällräven Greenland Winter Jacket M Black

Bedste pris
Stabil pris
1.880kr
2.320 krSPAR 19%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Greenland Winter Jacket er en klassisk vinterjakke fremstillet i slidstærkt G-1000 Eco materiale. Den har en varm, plysset foring, der sikrer komfort i koldere vejr. Jakken er ideel til udendørsaktiviteter og daglig brug, og er designet til at modstå vind og vejr.

Fjällräven Greenland Winter Jacket M Black koster lige nu 1.880 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.880 kr (23. april 2026) og 2.199 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.880 kr hos Outdoornu.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Greenland Winter Jacket Herre / Mænd-black-L Jakker
1.880 kr
+ fri fragt
Total: 1.880 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Fjällräven Greenland Vinter Jakke M Black L
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Greenland Winter Jacket Mens, Black
2.320 kr
+ fri fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven
Kategori: Frakker og jakker