Fjällräven Abisko Winter Stretch Trousers W

Bedste pris
Stabil pris
1.499kr
1.995 krSPAR 25%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Abisko Winter Stretch Trousers W er varme og strækbare trekkingbukser til kvinder, fremstillet i soft-shell materiale. Bukserne er velegnede til kolde vejrforhold og giver god bevægelsesfrihed under udendørs aktiviteter. De er PFC-fri og designet til at holde dig komfortabel og varm på vinterens ture.

Fjällräven Abisko Winter Stretch Trousers W koster lige nu 1.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (09. maj 2026) og 1.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Abisko Winter Stretch Trousers Kvinder / Damer-black-38-regular Bukser
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Abisko Winther Stretch Buks w
1.499 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.554 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fjällräven Abisko Winter stretch bukser woman 38
1.995 kr
+ fri fragt
Total: 1.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven