Fjällräven Abisko Hybrid Trail Trousers W

Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
1.440 krSPAR 3%
hos Outdoornu.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fjällräven Abisko Hybrid Trail Trousers W er lette og strækbare trekkingbukser til kvinder. Bukserne har fremragende ventilation, elastisk talje og praktiske lommer, hvilket gør dem velegnede til udendørs aktiviteter. G-1000 Lite Stretch på fronten og fuldt strækbart materiale bagpå sikrer god åndbarhed og bevægelsesfrihed på vandreturen.

Fjällräven Abisko Hybrid Trail Trousers W koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Outdoornu.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Fjällräven Abisko Hybrid Trail Trousers Kvinder / Damer-black-38-regular - Fjällräven bukser dame
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Fjällräven Abisko Hybrid Trail Buks W
1.439 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Fjällräven Abisko Hybrid Trail Trousers Womens, Black
1.440 kr
+ fri fragt
Total: 1.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fjällräven