Fitbit Versa 4

4.2 (6 anmeldelser)

Fitbit Versa 4 er dit ideelle smartwatch til fitness, der kombinerer stil og funktion. Med indbygget GPS og over 40 træningstilstande kan du nemt spore dine aktiviteter. Daily Readiness-funktionen hjælper dig med at forstå, hvornår din krop er klar til mere træning eller har brug for hvile. Med en batteritid på over 6 dage kan du nyde din aktive livsstil uden afbrydelser.

Fitbit Versa 4 koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.058 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.058 kr (16. april 2026) og 1.249 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fitbit Versa 4 40 mm Sort SmartWatch
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fitbit Versa 4 Black/Graphite
1.374 kr
+ fri fragt
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Fitbit Versa 4 Aktivitetsur Sort/Graphite
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fitbit Versa 4 Svart/Grafit
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fitbit Versa 4 Graphite Gps
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Versa 4, sort/grafit
1.989 kr
Total: 1.989 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fitbit
Kategori: Aktivitetsmålere