Fitbit Sense 2

Bedste pris
Stabil pris
1.530kr
3.219 krSPAR 52%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Fitbit Sense 2 er et smartwatch designet til at hjælpe dig med at reducere stress, forbedre søvnen og overvåge dit helbred. Uret har cEDA-sensor til sporing af kroppens stressreaktioner, avanceret søvnanalyse med søvnprofil og søvnscore samt indbygget GPS. Du kan måle sundhedsdata som SpO2 og HRV, udføre EKG-målinger og få adgang til personlige indsigter via et 6-måneders Fitbit Premium-medlemskab. Sense 2 understøtter også smarte daglige funktioner og aktivitetssporing.

Fitbit Sense 2 koster lige nu 1.530 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.015 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.530 kr (13. maj 2026) og 2.015 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.530 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fitbit Sense 2, Grå/Grafit
1.530 kr
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fitbit Sense 2 40 mm Sort SmartWatch
1.611 kr
Total: 1.611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fitbit Sense 2 Shadow Grey/Graphite
1.768 kr
+ fri fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Sense 2, Shadow Grey/Graphite
2.449 kr
Total: 2.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fitbit Sense 2 Black Gps
3.219 kr
+ fri fragt
Total: 3.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fitbit
Kategori: Aktivitetsmålere