Fiskars X32 Flækkeøkse

Bedste pris
Stabil pris
579kr
835 krSPAR 31%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Fiskars X32 flækkeøkse kombinerer avanceret ergonomi og en præcisionssleben kant for effektiv træklyvning. Det dobbelthærdede stålhoved og et solidt FiberComp™-skaft sikrer holdbarhed og komfort. Med en friktionsreducerende belægning glider øksen let gennem træet og modstår rust, mens SoftGrip™-greb giver sikker håndtering.

Fiskars X32 Flækkeøkse koster lige nu 579 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (16. april 2026) og 579 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Fiskars Kløveøkse X32 Large skær 1069108
579 kr
+ 49 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fiskars Klyvyxa L X-serie X32
594 kr
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars X32 Kløveøkse L X-series
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Flækkeøkse L X-serie X32
679 kr
Total: 679 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Fiskars X32 L Kløveøkse
835 kr
+ fri fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars
Kategori: Økser