Fiskars StaySharp Max

Fiskars StaySharp Max er en effektiv håndplæneklipper, der kombinerer præcision og brugervenlighed. Med sin innovative cylinderklingeteknologi klipper den græsplænen jævnt og skånsomt uden motorstøj. Perfekt til mindre haver, hvor der ønskes en stille og miljøvenlig græsslåning.

Fiskars StaySharp Max koster lige nu 1.988 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.949 kr (26. april 2026) og 1.999 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.988 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fiskars Cylinderklipper StaySharp Max
1.988 kr
+ fri fragt
Total: 1.988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Fiskars StaySharp Max håndplæneklipper
1.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper
2.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fiskars Cylinderklipper Staysharp Max
2.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fiskars StaySharp Max plæneklipper på hjul
2.205 kr
Total: 2.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Fiskars Staysharp Max håndplæneklipper
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Fiskars Staysharp Max 1000591
2.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: fiskars
Kategori: Plæneklippere